Volné pracovní místo  PROJEKTANT - DOPRAVNÍ STAVBY, ref. č. B-265

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významná projekční kancelář, která se specializuje na zpracování projektových dokumentací dopravních staveb, včetně staveb mostních konstrukcí, až po součinnost při realizaci stavby ve formě autorského dozoru. Firma zajišťuje také související inženýrské a expertní činnosti. V současné době hledáme vhodného uchazeče na pozici:

PROJEKTANT - DOPRAVNÍ STAVBY

Náplň práce:

  • vypracování dílčích částí projektů staveb
  • kreslení jednotlivých příloh projektů nebo jejich částí
  • provádění nutných výpočtů
  • zpracování zadaných částí výkazů výměr, kubatur a jiných definovaných přehledů
  • účast na měřeních, průzkumech v terénu a jednáních dle rozhodnutí nadřízených pracovníků
  • zodpovědnost za kvalitu a dodržování termínů svěřených částí dokumentace

Nástup: ideálně ihned
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti dopravních staveb
  • znalost AutoCAD Civil 3D, RoadPAC
  • zkušenost s vypracováváním projektů
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci na HPP pro významnou brněnskou projekční kancelář
  • odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • flexibilní pracovní dobu
  • sick days, stravenky
  • příspěvek na investiční a životní pojištění

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.