Volné pracovní místo  PROJEKTANT ELEKTRO/MLADÁ BOLESLAV/TAR

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO/TAR

Pracovní náplň:

  • vytváření technických řešení, zpracování dokumentace
  • projektování převážně v oblasti průmyslové automatizace (el. zařízení)
  • technická jednání s dodavateli
  • spolupráce s vedoucím zakázky, koordinace s ostatními profesemi
  • specifikace a výběr materiálu
  • spolupráce na tvorbě nabídek
  • jednání se zákazníky za účelem vyjasnění technického zadání projektu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektro) technického směru
  • nutná praxe v automatizaci
  • ŘP skupiny B. – aktivní řidič
  • AJ výhodou
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. §6.
  • znalost práce na PC AutoCAd a E-plan
  • spolehlivost, pečlivost, práce v týmu i samostatně
  • aktivní přístup

Nabízíme

  • zajímavé pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, odměny dle ukončených zakázek, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění)

Termín nástupu: Ihned/Dohodou
Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 27878/PRPA/MB/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.