Volné pracovní místo  PROJEKTANT ELEKTRO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Projektant elektro:

Pracovní náplň:
  • správné technické, parametrické a funkční zpracování zakázky na základě požadavků zákazníka
  • specifikace nízkonapěťového i vysokonapěťového materiálu pro zakázku a zadávání termínů ukončení jednotlivých činností do podnikového informačního systému (SAP)
  • vytvoření technických podkladů pro výrobu zakázky a specifikace atypických konstrukčních řešení
  • vedení kresliče při tvorbě technické dokumentace k zakázce

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe v projektování min. 2 roky
  • znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
  • uživatelskou znalost MS Office, AutoCAd, znalost Eplan je výhodou
  • samostatnost, flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu
  • široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Jiná sdělení

Pracoviště: Brno
Nástup: dohodou

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".