Volné pracovní místo  Projektant hasicích zařízení – až 50.000 Kč, i pro absolventy, bonusy, auto

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Hledáme projektanta pro hasicí zařízení! Řešíme kompletní projekty včetně dodávek, revizí i montáží. Máte technické vzdělání a chuť se plně vrhnout do projektování? Ozvěte se nám! 😊

Náplň práce
  • Rozkreslování a zaměřování stabilních hasicích zařízení
  • Na začátku spolupráce na dílčích úkolech
  • Po zapracování samostatná projektová činnost 😊
  • Komunikace s klienty, týmem projektantů a nadřízeným
  • Z velké části práce v kanceláři s občasným výjezdem do terénu za zákazníky (ČR, případně SR)

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru – stavební, technické zabezpečení budov...
  • Znalost práce s programem AutoCAD
  • Chuť se vše naučit nebo praxi na podobné pozici 😊
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost a chuť se do toho s námi pustit

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení 30.000 - 50.000 Kč dle praxe
  • Šanci pro zkušené projektanty ale i šikovné absolventy, které si zaučíme
  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • HPP spolupráci
  • Mobil, notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Individuální přistup
  • Možnost jazykového vzdělávání přímo ve firmě – výuka angličtiny
  • Odborné kurzy a školení
  • K dispozici kuchyňku s kávou, čajem...
  • Firemní akce – hory, bowling...
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště v Brně

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Máte zájem o nabídku Projektant hasicích zařízení – až 50.000 Kč, i pro absolventy, bonusy, auto?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Blanka Sedlová z Novitim s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant hasicích zařízení – až 50.000 Kč, i pro absolventy, bonusy, auto

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.