Volné pracovní místo  Projektant/ka - vhodné i pro absolventy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

PROJEKTANT/KA - vhodné i pro juniory

Co vás čeká?

Projektování elektrického vedení sítí VN, NN a DTS.
Vypracování různých stupňů projektové dokumentace.
Technické a inženýrské činnosti, jednání s majitel dotčených nemovitostí.
Koordinace prací v rámci projektových činností.
Projednávání dokumentace se zákazníkem.
Komunikace s externími subjekty.
Technické konzultace.
Práce na samostatných projektech nebo v týmu.

Požadujeme

Proč se přidat právě k nám?

Nabízíme stabilní a smysluplnou práci.
Podpoříme Vás v profesním rozvoji.
Jsme opravdu pohodový tým.
Pravidelně se potkáváme na firemních akcích u piva.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání SŠ/VŠ, obor elektrotechnický (elektroenergetika, silová elektrotechnika apod.).
Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhl. 50/78 Sb. § 10.
Praxe v projektování v síti EG.D (výhodou).
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost.
Autorizace v oboru TZS (velkou výhodou).
Ochotu k dalšímu vzdělávání.
Znalost práce s běžným SW, znalost ACAD.
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Nabízíme

Motivující mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností.
Zázemí velké nadnárodní společnosti.
Příjemné pracovní prostředí.
Stabilitu zaměstnavatele včetně dlouhodobého zajištění zakázek.
Široké možnosti osobního rozvoje a vzdělávání.
Stravenky v hodnotě 100 Kč.
Týden dovolené navíc (celkem 25 dnů).
Příspěvek na volnočasové aktivity (500 Kč/měsíc).
Flexibilní pracovní dobu.
25 000 Kč za doporučení nového kolegy/kolegyně.
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
Nadstandardní zdravotní péči.
Roční odměny.
Slevy u našich partnerů a mnoho dalších výhod.
Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Chcete se dozvědět více?

Zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 49456.

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Projektant/ka - vhodné i pro absolventy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant/ka - vhodné i pro absolventy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.