Volné pracovní místo  Projektant potrubí

Lokalita a další
Firma Dana Tzanova
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Klient:
Dodavatelsko inženýrská společnost zajišťující technologické investiční celky
pro průmysl, energetiku a teplárenství.
Pracovní náplň:

  • vypracování technické dokumentace projektu části potrubí v pozici zodpovědného projektanta pro všechny stupně projektu
  • podpora realizace projektu (jednání s klientem, dodavateli a subdodavateli, odhady nákladů a doby realizace)
  • podpora výstavby (autorský dozor, supervize, účast při najíždění)

Požadujeme

  • vzdělání VŠ (VUT nebo ČVUT)
  • 3 roky praxe na podobné pozici
  • dobrá znalost AJ nebo RJ
  • komunikační schopnosti , týmová práce
  • znalost PDS nebo PDMS
  • znalost pevnostních výpočtů vítána

Nabízíme

  • zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • výborné soc. podmínky

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".