Volné pracovní místo  Projektant slaboproudu co pracuje s AutoCAD

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–70 000 Kč / měsíc

Rádi byste pracovali pro firmu, u které největší klienti jsou Armáda ČR, policie ČR nebo ČEZ? Potřebujete k tomu zkušenosti se slaboproudem, umět pracovat v AutoCADu a vlastnit vyhlášku ČÚBP č. 50/1978Sb – min. §6 a vyšší. Pokud toto splňujete, neváhejte nám zaslat životopis.
Zabýváme se vývojem a implementací systémů (kombinace "železa" a software) pro
bezpečnostní složky a klíčovou infrastrukturu v ČR i zahraničí.

Náplň práce:
  • zpracovávání projektové dokumentace
  • navrhování technického řešení projektu
  • spolupráce s obchodním oddělením
  • provádění autorského dozoru na stavbě
  • účast na kontrolních dnech a jednáních u zákazníka

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru
  • platný §5 dle 50/1978 nebo §6 dle NV 194/2022
  • znalost bezpečnostních systémů EPS, EZS, CCTV, EKV nebo UKS
  • uživatelská znalost práce v MS Office
  • Znalost programu AutoCAD

  • Výhodou:
  • znalost vyhlášky č. 268/2009 o technických požadavcích stavby
  • znalost vyhlášky č. 499/2006 o dokumentaci staveb
  • orientace v souvisejících technických normách, orientace v zákoně 183/2006 Sb Stavební zákon; orientace v zákoně 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách
  • řidičský průkaz skupiny B
  • prověrka NBÚ

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • multisportka
  • teambuildingy
  • možnost občasného home officu
  • pojištění v rámci služeb firmy
  • odměny
  • notebook
  • telefon
  • pravidelná školení
  • možnost získání certifikací
  • občerstvení
  • parkování v areálu společnosti

Sylva Kočková
IT konzultant
e-mail: použijte odpovědní formulář
tel.: použijte odpovědní formulář
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Křenová 531/69a, 602 00 Brno

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Projektant slaboproudu co pracuje s AutoCAD?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sylva Kočková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant slaboproudu co pracuje s AutoCAD

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.