Volné pracovní místo  Projektant vytápění

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–65 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektant vytápění (TZB).

Náplň práce:
  • projektování vytápění, po zapracování samostatný projektant
  • vypracování kompletní projektové dokumentace ve všech stupních od územního rozhodnutí až po skutečné provedení stavby
  • komunikace s dodavateli, zadavateli projektů, projektanty souvisejících profesí
  • zpracování projektových rozpočtů
  • prohlídky a zaměření místa stavby
  • autorský dozor a řešení projekčních problémů během realizace

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • praxe v projektování profese vytápění min. 1 rok
  • dobrou znalost práce na PC (Autocad, MS Office)
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost softwaru Revit – výhodou

Nabízíme

  • odborné vzdělávání (zkoušky, oprávnění, jazyky…)
  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon a NB
  • 13. plat
  • Multisport kartu
  • po zapracování možnost práce vzdáleně z místa bydliště