Volné pracovní místo Projektový manager

aktivní
JOBS.EU,s.r.o.
Místo pracoviště
Česká Lípa
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
50000 - 70000

Popis pracovní nabídky

  • řízení oddělení projektového managementu.
  • řízení projektů v požadované kvalitě s ohledem na dodržování rozpočtů a harmonogramů
  • odpovědnosti za realizaci projektů
  • řízení celého projektového týmu
  • kontakt se zákazníky
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními
  • aktivní účast na FMEA
  • kontrola plnění rozpočtů za nakoupený materiál
  • reklamační řízení se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • praxe v oblasti projektového managementu min 4 roky nejlépe u mezinárodní firmy
  • zkušenost s řízením pracovníků
  • jazyková znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou, NJ výhodou
  • velmi dobré komunikační schopnosti (jednání se zákazníkem)
  • organizační schopnosti,
  • samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • velmi zajímavé platové ohodnocení + odměny
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávání, školení
  • firemní benefity
  • k dispozici mobilní tel., PC, firemní automobil

Podobné nabídky práce

VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ NOVÝCH PROJEKTŮ
zodpovědnost za přípravu výrobního procesu, plánu zodpovědnost za koordinaci technicných změn ve výrobě spolupráce při zavádění nových produktů do výroby komunikace se zákazníky komunikace s ostatními pobočkami ...
SPINWARE s.r.o. ČR Plný úvazek
dnes
PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTOMOTIVE
Ref. č.: 11-30-202790. Poradíte si s vedením výrobních projektů v automotive? Máte svou odbornost a cítíte, že potřebujete další profesní postup? Nabízíme Vám perspektivní pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER V AU ...
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec Plný úvazek
aktivní
Project manager - vývoj s NJ
Ref. č.: 11-30-197703. Pro automobilovou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROJECT MANAGER S NJ

Náplň práce:
  • realizace nových projektů na prototypové dílny, stavba modelů a dílčích částí ...
Grafton Recruitment s.r.o. Liberecký kraj Plný úvazek