Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER – automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-30-203311. Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme do týmu kandidáty na pozici Projektová manažer. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> koordinace a realizace nových projektů, </li>
<li> proaktivní plánování projektů, monitorování rozpočtů projektů a jejich kontrola až po samotné ukončení</li>
<li> úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti (kvalita, nákup, výroba, konstrukce, technologie atd.) </li>
<li> zodpovědnost za nové projekty ve fázi předsériové výroby </li>
<li> tvorba projektové dokumentace </li>
<li> tvorba kalkulací, technické analýzy</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
<li> zodpovědnost za řízení změn a reporting k zákazníkovi</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru </li>
<li> zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky v oblasti automotive</li>
<li> znalost technologických postupů výrobních linek </li>
<li> čtení a tvorba technické dokumentace </li>
<li> znalost ISO TS 16949</li>
<li> komunikativní znalost AJ, ( NJvýhodou)</li>
<li> schopnost řídit tým na vynikající úrovni</li>
<li> výborné komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> schopnost pracovat pod tlakem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pravidelné roční navýšení platu</li>
<li> stravenky</li>
<li> příspěvek od mobilního operátora</li>
<li> penzijní připojištění </li>
<li> notebook, telefon</li>
</ul>