Volné pracovní místo  Projektový manažer | SENIOR

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 11-30-230256. Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive na mezinárodní úrovni? Znáte principy štíhlé výroby, montážní technologie i systém přípravy projektů?<br/>
<br/>Pak se nám přihlašte na pozici <br/>
<br/>Projektový manažer | SENIOR<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Organizace a koordinace projektového týmu</li>
<li> Sledování a vyhodnocování průběhu projektu a následný pravidelný reporting statusu projektu</li>
<li> Finanční řízení projektu </li>
<li> Koordinace zavádění nových produktů a technologií</li>
<li> Vypracovávání technologických a zkušebních postupů, plánování výrobních zařízení, přípravků, nářadí a měřidel</li>
<li> Zajišťování výroby vzorků a nultých sérií</li>
<li> Koordinace změnových řízení</li>
<li> Vedení a inicializace VA/VE aktivit s cílem úspor výrobních nákladů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického zaměření</li>
<li> Praxe min. 3 roky v automobilovém průmyslu</li>
<li> Zkušenosti s vedením projektů na mezinárodní úrovni </li>
<li> Znalost principů štíhlé výroby</li>
<li> Znalost technické dokumentace (čtení a porozumění, interpretace a vysvětlení)</li>
<li> Znalost systému přípravy projektů + APQP, systému řízení jakosti, EMS, ISO TS 16949</li>
<li> Odborné znalosti pneumatiky, hydrauliky, brzdové soustavy výhodou</li>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> Znalost práce na PC – MS Office, MS Project (znalost SAP výhodou)</li>
<li> Komunikační, prezentační a organizační dovednosti</li>
<li> Schopnost řešit problémy, rozhodovat a stanovovat priority</li>
<li> Zkušenosti s vedením lidí, schopnost pracovat v týmu</li>
<li> Schopnost sebemotivace, silná orientace na výsledky, průraznost v prosazování svých myšlenek a požadavků, spolehlivost a odolnost vůči stresu</li>
<li> Ochotu učit se nové věci a cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> finanční bonusy </li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> rehabilitace, masáže</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání</li>
</ul>