Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER - AUTOMOBILOVÉ KOMPONENTY #6960498

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti poskytování služeb výbornou osobnost na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - AUTOMOBILOVÉ KOMPONENTY

Popis pozice / Náplň práce:

Zajištění a koordinace zkoušek v oblasti automobilového průmyslu
Vyhodnocování a analýza výsledků zkoušek
Zodpovědnost za správnost výsledků
Zajištění správného časového průběhu
Jednání s dodavateli

Požadujeme

Náš klient požaduje:
Min. SŠ technického směru
Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
Dobrá úroveň NJ, angličtina výhodou
Ochota cestovat v rámci Evropy
Samostatnou osobnost se schopností se rychle rozhodovat
Proaktivní osobnost zaměřenou na týmovost
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Atraktivní a různorodé zaměstnání v oblasti služeb pro automobilový průmysl
Bonusy a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
Flexibilní pracovní dobu, možnost organizovat si čas dle svých potřeb
Velkou míru autonomie
Možnost dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce - Mladá Boleslav

Jiná sdělení

Pro případné otázky kontaktujte Kláru Štindlovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.