Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER - Automotive

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro náš český závod působící v automotive hledáme kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER:<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> poradenství pro naše klienty v organizaci, plánování a realizaci rozvojových projektů</li>
<li> řízení projektu od návrhu až po jejich realizaci</li>
<li> plánování a realizace projektů v průběhu celého procesu vývoje výrobku v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou:</li>
<li> rozvoj: plánování projektu, posouzení rizik, odhady nákladů</li>
<li> výroba: optimalizace procesů – nových (implementace) i stávajících – v sériové výrobě</li>
<li> analýza a zlepšování procesů k zajištění požadované kvality</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> dokončené technické vzdělání (ideálně znalost výroby PUR pěny)</li>
<li> několik let odborné praxe v oblasti projektového managementu v automobilovém průmyslu </li>
<li> zkušenosti s řízením projektů (APQP, PPAP, sledování termínů)</li>
<li> skvělá znalost MS Office (Excel)</li>
<li> komunikativní znalost AJ na úrovni B2</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> firemní benefity</li>
<li> stravování</li>
<li> mobil, notebook</li>
</ul>