Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER JUNIOR S INTENZIVNÍM ZÁJMEM O IT - L-098

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta působícího v oblasti prodeje potravy a doplňků pro zvířata hledáme kandidáta na projektové řízení do oddělení IT. Máte prokazatelné zkušenosti s projektovým řízením? Máte schopnost rychle analyzovat příčiny, vyhodnocovat dopady a přicházet s řešeními? Jste samostatný/á, zodpovědný/á, máte logické uvažování, jste komunikativní týmový hráč, pro kterého nejsou problém ani samostatné projekty? Baví Vás oblast IT, o kterou se ve svém volném čase intenzivně zajímáte a jste prostě technický nadšenec? Pokud ano, neváhejte nám poslat své CV.

PROJEKTOVÝ MANAŽER JUNIOR S INTENZIVNÍM ZÁJMEM O IT - T-098

Co bude Vaše náplň práce?
  • Zodpovědnost za zefektivnění a zlepšování procesů vedoucích ke zvýšení spokojenosti interních a externích zákazníků
  • Zodpovědnost za řízení projektů a zajištění technické podpory všech oddělení
  • Zodpovědnost za včasnou a bezchybnou implementaci všech systémových úprav
  • Koordinace externích dodavatelů při implementaci nových služeb, procesů a systémových úprav
  • Zajištění rozvoje IS a IT, možnost prosazovat a realizovat své nápady
  • Zpracování a aktualizace technických dokumentů a procesů
  • Zodpovědnost za jednání s externími dodavateli (SW, HW)
  • Realizace výběrových řízení na nákup techniky
  • Vedení malého týmu
  • Evidence majetku HW a SW včetně licencí
  • Reporting nejužšímu vedení společnosti

Svůj životopis zasílejte, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře, budeme se těšit na Vaše reakce.

Požadujeme

  • Zkušenosti s projektovým řízením – doložení referencemi
  • Dobrá orientace v aktuálních trendech IT, všeobecná orientace v IT problematice (např. nemusíte umět programovat, ale musíte umět zadat požadavek programátorovi)
  • Umění řešit neočekávané problémy a krizové situace
  • Analytické myšlení a logický úsudek
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti (schopnost komunikovat s kolegy s různou úrovní IT znalostí), schopnost argumentovat
  • Schopnost vést tým k výsledkům v daném čase, kvalitě a rozpočtu
  • Schopnost práce na více úkolech současně, flexibilita
  • Dobrá znalost MS Office (zejména Excel)
  • Pečlivost, tvůrčí přístup

Nabízíme

  • Různorodou a zajímavou práci v rychle se rozrůstající společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Sleva na firemní produkty (již ve zkušební době)
  • Cafeteria systém
  • Osobní ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Půlroční prémie dle dosaženého výkonu

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.