Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA- věrnostní program pro zákazníky

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta - obchodní společnost s více jak 25 letou tradicí, jedničku ve svém oboru – technické zaměření, kolegu/kolegyni na pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA – VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO ZÁKAZNÍKY

Vaší každodenní náplňí práce bude:
  • Kompletní zastřešení věrnostního programu pro zákazníky – firmy, živnostníci, fyzické osoby
  • Správa programu a jeho rozvoj
  • Příprava katalogu odměn a s tím související komunikace vůči zákazníkům (komunikační materiály)
  • Spolupráce s nákupním oddělením
  • Reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • Zkušenosti/praxe z marketingového prostředí
  • Samostatnost, umět se rozhodnout, skvělá komunikace
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Stravenky, zvýhodněný nákup produktů společnosti, penzijní připojištění, 25 dní dovolené, občerstvení na pracovišti,
  • Nástup možný ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce: Říčany

Platové ohodnocení: cca 45.000 - 60.000 Kč

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás