Volné pracovní místo Projektový manažer klinických studií

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Projektový manažer připravuje ve spolupráci se zadavatelem studie, lékařem a statistikem farmakokinetický design studie, dělá rešerši, píše protokol studie a připraví dokumentaci ke klinické studii k předložení na etickou komisi a na SÚKL (protokol studie, informovaný souhlas, pojištění, žádost v EudraCT formátu). Je v denním e-mailovém nebo telefonickém kontaktu se zadavatelem studie (v angličtině), dojednává s ním termíny provedení studie, posuny termínů, předávání a opakované revize dílčích dokumentů, termíny zhotovení a předání reportů. Připravuje smlouvu se zadavatelem studie. Současně koordinuje přípravu studie s klinickým týmem (přímo v Quintě). Po ukončení klinické části studie se podílí ve spolupráci s klinickým týmem, bioanalytickou laboratoří a statistikem na psaní Final Reportu. Je odpovědný za dodržování termínů u studie.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání medicína, farmacie, přírodní vědy.
  • Prokazatelná zkušenost s klinickým vývojem a designováním studií je předností.
  • Pozice není vhodná pro bývalé monitory bez jiné praxe.
  • Znalosti v oblasti lékové technologie vítané.
  • Znalost klinické farmakologie nebo toxikologie vítané.
  • Znalost lékového vývoje a registrací vítané.
  • Zkušenosti s biostatistikou vítané – SAS, Statistica, WinNonLin.
  • Vztah k exaktním vědám a výpočtům.
  • Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem.

Nabízíme

  • Zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou.
  • Mezinárodní úzké know-how v oblasti lékového vývoje a registrací.
  • Zajímavou práci mezi profesionály (20 PhD ve společnosti).
  • Zajištění potřebných školení, trvalý odborný rozvoj, atraktivní ohodnocení.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti – na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.
Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své dosavadní existence získala.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze volby „odpovědět“.

Platnost inzerátu končí 2.10.2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podobné nabídky práce

Obchodní manažeři pro trhy východní Evropy a Evropské unie
Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - praxe v obdobné pozici (brand, produkce, marketing) po dobu minimálně 5 let - pozitivní přístup k literatuře, ...
Damian Books Store s.r.o. Úžická 32, Odolena Voda Plný úvazek
aktivní
bytový designér
Pracovní náplň:jednání se zákazníky, zhotovení návrhů kuchyní a interiérů, prodej elektrospotřebičů.Požadujeme komunikativnost, znalost kreslících programů.Prémie, odměny z obratu.
Dušan Pelc Chlumecká 1539, Praha Plný úvazek
aktivní
PR manžer/ka
Kontakt: Martin Pokorný - <!--poslatEmail-->, Svá stručná profesní CV zasílejte na <!--poslatEmail--> Místo výkonu práce: Helénská 1799/4, Praha 2 Aktivní angličtina, práce s PC, ekonomika Pro nový marketingový startup projekt (di ...
LYONCUBEES s.r.o. Helénská 1799/4, Praha Plný úvazek
aktivní
Advertising Account Manager
Místo výkonu práce Krakovská č.p. 1366/25,Nové Město První kontakt se zaměstnavatelem prostřednictvím emailové adresy <!--poslatEmail--> Advertising Account Manager - Prague The ideal candidate for this position will be a motivat ...
Trraffic F, s.r.o. Krakovská 1366/25, Praha Plný úvazek