Volné pracovní místo  Projektový manažer - mobilní aplikace

Lokalita Zlín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Do týmu zkušených profíků hledáme Projektového manažera, který nám pomůže s koordinací týmu. Naši vývojáři teď pracují na mobilní aplikaci pro výrobní společnosti v Německu.

Jsme menší zlínská firma s rodinným prostředím, která je na trhu už více jak 25 let. Vyvíjíme náš vlastní systém pro řízení strojírenské výroby a máme spoustu spokojených klientů po celém světě.

Náplň práce:
  • Koordinace mezinárodního vývojového týmu
  • Interakce se sponzory projektu a klíčovými uživateli
  • Koordinace sběru požadavků, analýz a aktivní návrh řešení jednotlivých funkcí aplikace
  • Dozor nad kvalitou výstupů týmu (čas, funkce)

Požadujeme

  • Zkušenost s úspěšným vedením softwarových projektů. Metodika není zásadní, důležitější je schopnost efektivně vést tým.
  • Silný uživatelský přístup a schopnost hledat kreativní řešení problémů.
  • Alespoň lehké zkušenosti s programováním, abyste byli schopni komunikovat s programátory a porozumět jejich potřebám.
  • Zkušenosti z mezinárodních projektů, abyste mohli efektivně spolupracovat s týmy z různých zemí.

Nabízíme

Navzájem se podporujeme a věříme si natolik, že máme všichni neomezené sickdays a možnost pracovat jak z kanceláře, brát si několik dní v týdnu homeoffice.

Tyto super benefity samozřejmě neminou ani vás, proto naváhejte a zašlete nám životopis. Budeme se těšit!

  • Stabilní zázemí rodinné firmy s téměř 30letou historií na trhu.
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce, jak dokazuje mnoho kolegů, kteří s námi jsou již 25 let.
  • Možnost zahraničních služebních cest do Německa a Polska.
  • Zajímavá práce na velkém projektu a možnost rozvoje do dalších oblastí firmy.
  • Práce na plný úvazek ve Zlíně, s neomezenými sick-days.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Stravenky a jazykové kurzy (angličtina, němčina) přímo na pracovišti.
  • Příspěvky na penzijní pojištění, abyste se nemuseli starat o svou budoucnost.
  • Špičkové IT vybavení, včetně telefonu a notebooku, které můžete využívat i soukromě.
  • Na pracovišti máte k dispozici zdarma kávu, čaj a další osvěžující nealkoholické nápoje.
  • Nadprůměrné ohodnocení v rámci IT, důchodové spoření a bonusy navázané na váš výkon v projektech i na výsledky firmy.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Projektový manažer - mobilní aplikace?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Vladařová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer - mobilní aplikace

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.