Volné pracovní místo  Projektový manažer pro železniční stavby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro významnou společnost působící v oboru dopravních a inženýrských staveb aktuálně obsazujeme výše jmenovanou pozici:

Náplň práce:
  • realizace projektů železničních staveb
  • kontrola kvality a kompletace prací
  • jednání se subdodavateli

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání obor dopravních staveb výhodou
  • praxe v oboru železničních staveb velkou výhodou
  • schopnost řídit stavby a pracovní kolektiv
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost komunikativnost
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:
  • zázemí společnosti s velkou tradicí na trhu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • po zapracování další vývoj mzdy
  • 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • auto ke služebnímu i osobnímu užívání
  • nástup dle dohody
  • místo pracoviště: Prostějov nebo Ostrava