Volné pracovní místo  Projektový manažer v oblasti elektro

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní výrobní společnost, působící v oblasti elektro, hledáme kandidáty na pozici:

Projektový manažer v oblasti elektro

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za kompletní vedení a realizaci mezinárodních projektů
  • Řízení projektového týmu
  • Pravidelné vyhodnocování projektů, reporting, controlling
  • Komunikace, jednání a spolupráce s obchodními partnery
  • Příprava nabídek pro nové projekty

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s vedením velkých projektů v oblasti elektro/energetiky min.5 let
  • Komunikativní znalost AJ (RJ výhodou)
  • Základní znalosti ekonomiky
  • Výbornou znalost PC
  • Ochota cestovat
  • Samostatnost, komunikativnost, rozhodnost
  • Aktivní přístup, kreativitu

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost kariérního, profesního i osobního rozvoje
  • Zázemí silné mezinárodní firmy

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad s.r.o v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.