Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER (v oblasti instalace technologických celků ve strojírenství)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Hledáme do týmu parťáka srdcaře, který by měl pod palcem 30. členný tým pracovníků. Vhodné i pro juniora, který se chce nastartovat svou kariéru.

Co Vás čeká?
  • Nejprve strávíte 2-3 měsíce na stavbě, abyste nabral zkušenosti, co daná pozice obnáší.
  • Poté pod dohledem řídíte zakázku na dálku (spolupráce s nákupčím, spolupráce s klientem, zajišťujete potřeby zaměstnanců).
  • 1x týdně se „otočíte na stavbě“.
  • Po 2–3 letech si děláte sám i přípravářskou práci (řídíte si zakázku od A-Z).

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ nebo VŠ v oboru strojírenství výhodou.
  • Dobrá koordinace, samostatnost.
  • Ochotu se učit.
  • Praxe v oboru vítaná.
  • Flexibilita (může se jezdit i do zahraničí).
  • Vedení týmu cca 30 pracovníků.
  • Tah na branku.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Možnost pracovat na IČO.
  • Nadstandartní platové ohodnocení.
  • Přátelský kolektiv.
  • Kancelář v Přerově.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Více jak 20 let se pohybujeme na trhu v oblasti dodávky a instalace ocelových konstrukcí, zásobníků, dopravních a jiných technologických zařízení.