Volné pracovní místo  Projektový manažer

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici:<br/>
<br/>PROJEKTOVÝ MANAŽER<br/>
<br/>Společnost sídlí v libereckém kraji, v případě, že by Vám tato lokalita vyhovovala, budu ráda za Váš životopis.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za organizaci a realizaci marketingových projektů</li>
<li> koordinace projektového týmu, hlídání termínů plnění</li>
<li> dohled nad finanční/nákladovou stránkou projektu</li>
<li> pravidelná komunikace se zákazníky</li>
<li> vedení řádné dokumentace k produktu pro zákazníka</li>
<li> pravidelný reporting vedení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ ekonomického směru</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ podmínkou</li>
<li> znalost práce na PC, SAP, MS Project</li>
<li> nutná praxe na podobné pozici alespoň 2 roky</li>
<li> schopnost v krátké době analyzovat a řešit problémy</li>
<li> schopnost zvládat stresové situace</li>
<li> zkušenosti s vedením lidí</li>
<li> výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> pro-zákaznické jednání</li>
<li> schopnost umět se rozhodovat a nést odpovědnost</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> aktivní řidič sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé zaměstnání v úspěšné a perspektivní české společnosti</li>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
<li> zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".