Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER/AUTOMOTIVE, až 55 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Zajímavé projekty, komunikace se světem, spolupráce se světovými špičkami ve svém oboru.. a mnohem více by Tě čekalo na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER/AUTOMOTIVE. Neváhej nám zareagovat, rádi Vám nabídku představíme.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku</li>
<li> spoluúčast na designu produktu</li>
<li> specifikace a implementace výrobní technologie</li>
<li> komunikace se zákazníky ve světě</li>
<li> navrhování nových řešení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/ VŠ vzdělání ideálně strojního směru</li>
<li> praxe na podobné pozici v automotive prostředí </li>
<li> znalost práce v CATIA</li>
<li> zkušenosti se zaváděním nových projektů výhodou</li>
<li> znalosti APQP, FMEA</li>
<li> výborná znalost AJ podmínkou</li>
<li> znalost německého jazyka výhodou</li>
<li> flexibilita, samostatnost</li>
<li> rozhodná osobnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> příspěvky na stravování</li>
<li> nadstandardní platové ohodnocení</li>
<li> účast na moderních projektech </li>
<li> možnost profesního růstu</li>
</ul>