Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|S ANGLIČTINOU A NĚMČINOU|MOŽNOST PRÁCE NA HOME OFFICE|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-204454. Domluvíte se anglickým a německý jazykem a máte zkušenosti s řízením projektů?<br/>
<br/>Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|S ANGLIČTINOU A NĚMČINOU|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> spolupráce s týmem, který odpovědný za zlepšování interních procesů, standardizace a automatizace</li>
<li> řízení projektů v oblasti zlepšování a spolupodílení se na běžících projektech</li>
<li> tvorba projektového plánu a dohled nad během projektu a jeho implementací</li>
<li> odpovědnost za sběr dat a datové analýzy</li>
<li> tvorba a příprava prezentací, komunikace s dalšími členy týmu a zákazníky</li>
<li> reporting</li>
<li> podpora při tvorbě případových studií</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenosti s řízením projektů</li>
<li> zkušenosti v oblasti nákupu, logistiky nebo účetnictví</li>
<li> znalost procesu "Supply Chain"</li>
<li> analytické schopnosti</li>
<li> komunikační a organizační schopnosti</li>
<li> ochota pracovat v týmu</li>
</ul>
<br/>Výhodou: <br/>
<ul>
<li> zkušenosti se SAP/SRM systémem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> možnost práce z domu - HOME OFFICE</li>
<li> finanční odměny a roční bonus</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity</li>
<li> firemní vzdělávání a kurzy</li>
<li> odborné školení a kurzy v oblasti konstrukce</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
</ul>