Volné pracovní místo  Projektový vedoucí - lisování plechů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme uchazeče na pozici Projektový vedoucí - lisování plechů.<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> samostatné řízení projektů</li>
<li> komunikace přímo se zákazníkem</li>
<li> koordinace činností pracovníků z různých oddělení firmy</li>
<li> řešení změn a požadavků ze strany zákazníka v průběhu projektu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenský obor</li>
<li> relevantní pracovní zkušenost na obdobné pozici ve vedení projektů ve výrobní společnosti z oblasti automotive</li>
<li> nutností je praxe ve výrobní firmě se zaměřením na lisování, tvarování (ohýbání) plechů (výhodou je znalost zpracovaní jak za studena, tak i za tepla)</li>
<li> zkušenost s jednáním přímo se zástupci automobilek </li>
<li> dovednosti v řízení projektů a v řízení kvality</li>
<li> schopnost týmové práce</li>
<li> velmi dobré komunikační a organizační schopnosti</li>
<li> schopnost předávat informace </li>
<li> orientace na výsledek</li>
<li> dobrá znalost MS Office, CAD pro úpráci s dokumentací</li>
<li> velmi dobrá znalost německého jazyka v písemné i mluvené formě, znalost anglického jazyka je velkou výhodou</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".