Volné pracovní místo  Projektový vedoucí s NJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící na Prachaticku na pozici Projektový vedoucí.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> řízení výrobních aspektů programu v závodě od jeho udělení až po úspěšné zavedení do výroby</li>
<li> zajištění komunikace napříč odděleními atd.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru (elektro zaměření výhodou)</li>
<li> velmi dobrá znalost NJ nutností</li>
<li> zkušenost s vedením lidí nebo potenciál pro vedení lidí</li>
<li> schopnost týmové spolupráce</li>
<li> vhodné jak pro zkušené s praxí, tak pro absolventy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> příspěvek na dopravu, stravné</li>
<li> příspěvek penzijní připojištění</li>
<li> školení</li>
<li> zázemí mezinárodní společnosti</li>
<li> další benefity</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".