Volné pracovní místo Promotér

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta hledáme promotéry na víkendové akce od 28.11.2014

Náplň práce:
vítání a uvádění příchozích zákazníků
reprezentativní jednání
otevírání deveří

Požadujeme:
anglický jazyk plynule
reprezentatnivní jednání v ČJ i AJ
zkušenosti na obdobných akcích
vlastní černé společenské boty
možnost odpracovat co nejvíce termínů

Termíny akcí: 28.11.2014, 29.11.2014, 5.12.2014, 6.12.2014, 12.12.2014, 13.12.2014, 19.12.2014, 20.12.2014

Plat: 100 – 120 Kč/hodina

Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti

V případě, že Vás brigáda zaujala, zašlete nám prosím Vaše CV v anglickém jazyce, s fotografií obličeje i celkové postavy. V anglickém jazyce napište i své předchozí zkušenosti na obdobné pozici. Do odpovědi prosím napište i Vaši výšku a velikost oblečení, kvůli zajištění potřebných oděvů na akce.

Těšíme se na spolupráci.

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.