Volné pracovní místo Provozní ekonom - ČB, 30 - 55 000 Kč/měs.

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
České Budějovice
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
30000 - 55000 Kč/měs

Náš klient, významnávýrobní společnost sídlící v Českých Budějovicích, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Provozní ekonom.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za finanční plánování, řízení nákladů
  • zodpovědnost za controlling
  • tvorba pravidelných výkazů pro státní orgány dohledu
  • pravidelné roční účetní závěrky vč. vypracování výkazů a příloh
  • tvorba návrhů pro zlepšení efektivnosti hospodaření společnosti
  • podrobné analýzy hospodaření dílčích úseků společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici nutností
  • znalost účetnictví
  • AJ výhodou
  • znalost práce na PC
  • organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • platové bonusy
  • závodní stravování

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.