Volné pracovní místo  Provozní elektrikář

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pronašeho partnera obsazujeme pozici - PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Vaším úkolem bude

elektroúdržba výrobních a provozních zařízení a strojů, včetně budov, elektroinstalací apod.
zodpovědnost za plynulý chod výrobních strojů, řešení aktuálních poruch
realizace oprav dle plánu, odstraňování zjištěných závad
preventivní údržba i generální opravy
práce podle elektro dokumentace
práce na ranní směnu, občas odpolední + držení pohotovostí v rámci noční směny a o víkendu

Požadujeme

vzdělání SOU nebo SPŠ v oboru elektro
platnou vyhlášku 50/78 Sb., min.§ 6
zkušenosti v oboru automatizace a řídicích systémů velkou výhodou
orientace v elektro dokumentaci
orientace v elektronických obvodech a součástkách
základní znalost čidel, frekvenčních měničů apod.
komunikativnost, schopnost týmové práce
spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

umíme dát šanci i šikovným absolventům !
stabilitu zaměstnání ve významné české společnosti s více než stoletou tradicí
odpovídající platové ohodnocení s možností dalšího růstu dle zaškolení a pracovního výkonu
příplatky za odpolední směnu
příplatek za pracovní pohotovost
docházkový bonus
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravné v závodní jídelně
vánoční odměna
příspěvek na volnočasové aktivity jako je relax, sport a dovolená v rámci kafetérie
odměna při pracovním jubileu
možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka
Nástup možný IHNED

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis přes odpovědní formulář.

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Provozní elektrikář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Provozní elektrikář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.