Volné pracovní místo Provozní ředitel

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Královéhradecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro významnou společnost působící v oborů výroby plastových dílů aktuálně obsazujeme výše jmenovanou pozici

Náplň práce:

  • řízení společnosti vedení týmu podřízených
  • komunikace se stávajícími i novými odběrateli
  • kalkulace výroby
  • vypracování cenových nabídek objednávek surovin
    • řízení cashflow kontrola hospodaření

Požadavky:

  • min. SŠ /VŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru)
  • zkušenosti sřízením zaměstnanců
  • praxe svýrobou plastů značnou výhodou
  • působení na obdobné pozici alespoň 2–3 roky
  • znalost NJ značnou výhodou (jednání se společnostmi vRakousku

    Německu) event. AJ (jazyk není podmínkou)

  • časová flexibilita (zájem posouvat společnost klepším

    hospodářským výsledkům)

Nabízíme:

  • pracovní smlouva na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení daného regionu
  • podíl na zisku společnosti dle hospodaření (měsíčních bonusy)
  • osobní automobil i pro soukromé účely včetně CCS karty