Volné pracovní místo  Provozní restaurace

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–90 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Staročeská restaurace na Praze 1 obsazujeme pozici -

PROVOZNÍHO reataurace

Náplň práce:

péče o provoz
komunikace s dodavateli a s vedením společnosti
vedení týmu

Požadujeme

Požadujeme:

SŠ vzdělání,
praxe s vedením restaurace min. 2 roky,
s vedením týmu,
praxi na stejné pozici,
organizační schopnosti,
flexibilitu, výborné organizační a prezentační schopnosti
pokročilá znalost AJ, znalost jiných jazyků vítána

Nabízíme

Nabízíme:

finanční odměna 60-90.000,- Kč sezónní navýšení
možnost profesního rozvoje

V případě zájmu o tuto pozice, prosím o zaslání životopisu skrze odpovědní formulář