Zařazeno v oborech:
Management
Pozice:
Provozní ředitel / manažer
Lokalita:
Jihlava
Může se Vám hodit:
Provozní ředitel / manažer Jihlava

Volné pracovní místo Provozní vedoucí v úklidu pro oblast VYSOČINA

aktivní
Clarima, s.r.o.
Místo pracoviště
Jihlava
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
Odměna: až 25.000,- Kč/měsíčně - dle dohody

Rádi cestujete? Jste komunikativní? Máte organizační talent a jste profík v tom co děláte?

Právě hledáme šikovného člověka, který si dokáže zorganizovat svůj diář, tak aby všechno stihl a v případě nečekané situace dokázal pružně zareagovat.

Rozšiřujeme náš tým o pozici „Provozní vedoucí v úklidu“ pro oblast celé VYSOČINY.

Uspěje ten, kdo dokáže:

  • přirozeně řídit, úkolovat a kontrolovat všechny své podřízené, odpovídat za provádění školení a dodržování BOZP.
  • že má zkušenosti v oblasti zásobování zakázky materiálem a prostředky a odpovědnost za jejich efektivní využití za správné uložení materiálu a prostředků.
  • spolupracovat s personálním oddělením – nástupy a výstupy zaměstnanců, podklady pro mzdy…
  • spolupracovat s finanční účtárnou – fakturace…
  • pravidelně hodnotit všechny své podřízené a motivovat je k vysokým pracovním výkonům a kvalitní práci.
  • jednat se zákazníky.

Náplň práce:

Budete mít na starosti přidělené zakázky na území celé Vysočiny a zaměstnance, kteří na těchto zakázkách pracují. Výsledkem Vaší práce bude spokojený klient, vedoucí a v neposlední řadě úklidový pracovník, který bude na zakázce pracovat. Jestliže si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná vy, kdo v brzké době posílí náš tým.

Požadujeme

Pro výkon této činnosti budete nutně potřebovat:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v řízení kolektivu
  • ŘP sk. B s praxí
  • Znalost MS OFFICE
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Ten kdo uspěje, bude moci:

  • pracovat na území celé Vysočiny na plný úvazek.
  • jezdit ve služebním automobilu a používat firemní telefon a PC.
  • zdokonalovat se v oboru.

Jiná sdělení

Pracovní doba: 8:00 – 16:00 hod.
Nástup: srpen 2016
Podmínky: Praxe na podobné nebo stejné pozici v oblasti úklidových a facility služeb je Vaší velkou výhodou!