Volné pracovní místo PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - ČETAŘ

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
33000 - 35000 Kč/měs

Ref. č.: 9–21–208481. Máte praxi na vedoucí pozici zámečníka?
Máme pro Vás skvělou příležitost.

  • vedení menší skupiny spolupracovníků strojní údržby (pozice četaře)
  • plánování a rozdělování práce s následnou kontrolou a vyhodnocováním
  • provádění a vedení oprav výrobních strojů a zařízení (horizontky, karusely, soustruhy)
  • vytipování náhradních dílů pro servis, práce se skladem náhradních dílů
  • provádění preventivních prohlídek pro zajištění minimální poruchovosti strojů
  • plánování údržby na jednotlivých zařízeních
  • evidence, popis a kontrola odvedené práce pracovníků strojní údržby
  • komunikace s četařem elektroúdržby, techniky údržby a vedoucími pracovníky v rámci oddělení

Požadujeme

  • SPŠ/SOU s maturitou ve strojírenském oboru, zaměření na obráběcí stroje
  • 5 let praxe v oboru
  • práce na PC na velmi dobré úrovni
  • znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenosti s opravami výrobních strojů (horizontky, karusely, soustruhy)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • 450,– penzijní připojištění
  • 500,– životní pojištění nebo flexipass
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • další firemní a jazykové vzdělávání

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Radka Kavková (Grafton Recruitment s.r.o.)

Podobné nabídky práce

Strojní údržbář/zámečník
Ref. č.: 9-21-197239. Jste vyučený v oboru a máte praxi na pozicíh údržbář, zámečník nebo mechanik? <br/> <br/>Rozšiřujeme náš tým údržbářů. <br/> <br/>Náplň práce: <ul> <li> provádění oprav a pravidelné údržby na výrobních strojí ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeňský kraj Plný úvazek
aktivní
Údržbář - mechanik
Náplň práce: - opravy strojů a zařízení dle požadavků výroby a technického úseku - opravy všech typů technického vybavení budovy - technická podpora pracovníkům výroby Požadujeme: - vyučen ve strojírenském oboru, praxi v ...
Typos, tiskařské závody, s.r.o. Podnikatelská 1160/14, Plzeň Plný úvazek
týden
zámečník - svářeč
Nutný svářečský průkaz CO2, nástup dle dohody.
ELITEX Nepomuk a.s. Železniční 339, Nepomuk Plný úvazek
aktivní
Zámečníci pro práci na stavbách po celé ČR
Vzdělání: Střední odborné, min praxe ,ŘP sk.B, svářečský a paličský průkaz. Nabízíme: Práci u ryze české firmy s dlouholetou tradicí, penzijní připojištění, odborné zaškolení, pravidelný výplatní termín - výše mzdy od 120,-Kč/hod ...
APB - PLZEŇ a.s. 303, Losiná Plný úvazek
aktivní
Údržbář
Místo výkonu práce: Kaznějov - kompletní údržba areálu - pomocné práce u oprav vozidel
AUTO HELUS s.r.o. Ke Staré mašině 557, Kaznějov Plný úvazek
aktivní
instalatér
- možnost i zkráceného úvazku - instalatérská zručnost výhodou - zaučíme - ŘP sk. B - instalatérské práce, servisní práce - komunikace se zákazníkem - prémie
PROFI VODA s.r.o. Babinská 556, Plasy Plný úvazek