Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Frýdek-Místek
Může se Vám hodit:
Zámečník Frýdek-Místek

Volné pracovní místo PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - hydraulika 23.000,- Kč

aktivní
SPINWARE s.r.o.
Místo pracoviště
Frýdek - Místek
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
23000

Popis pracovní nabídky

Servis, opravy hydraulických zařízení
Spolupráce s ostatními odděleními
Spolupráce při sestavování plánu oprav

Požadujeme

Vyučení v oboru
Schopnost číst technickou dokumentaci
Samostatný přístup, zodpovědnost

Nabízíme

Závodní stravování, týden dovolené navíc
Závodní preventivní péči
Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Podobné nabídky práce

POMOCNÝ VULKANIZÉR, POMOCNÉ ZÁMEČNICKÉ PRÁCE
Výhodou: řidičský průkaz skupiny B; FYZICKY NAMÁHAVÁ PRÁCE - požadujeme fyzická zdatnost. po zaučení možné navýšení hrubé měsíční mzdy až na 20 000 Kč. Hlásit se předem telefonicky (8:00 - 17:00) a domluvit osobní schůzku nebo zas ...
Jaroslav Dian Třinec Plný úvazek
dnes
Provozní práškové lakovny
Náplň práce: • převážení výrobků a materiálu manipulačním vozíkem • manipulace s produkty na lakovací lince – svěšování a navěšování • provádění kontroly všech výrobků dle výrobní dokumentace • činnosti spojené s preventivní údrž ...
BORCAD cz s.r.o. 673, Fryčovice Plný úvazek
včera
OBSLUHA ELEKTRO EROZIVNÍ HLOUBIČKY
Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba 7:00 - 15:00, 14:00 - 22:00. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: <!--poslatEmail--> Pracoviště: Třinec
Zdeněk Lihařík 108, Třinec Plný úvazek
týden
MECHANIK NÁSTROJÁRNY
týden
TECHNOLOG NÁSTROJÁRNY
týden
ÚDRŽBÁŘ
A<!--poslatEmail-->/12/2016 pracoviště v Dolních Domaslavicích Požadujeme - ŘP sk. B, praxe v oboru min. 2 roky, manuální zručnost, podmínkou je čistý trestní rejstřík, samostatnost, zodpovědnost, pracovní doba 6,30 - 15,00 hod. N ...
Stavby COMPLET s.r.o. Dolní Domaslavice Plný úvazek
týden