Volné pracovní místo PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR s AJ – i absolvent

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Jste absolventem oboru zaměřeného na organizaci výroby nebo průmyslové inženýrství a hovoříte anglicky? Hledáte zaměstnavatele, kde budete moci své znalosti plně využít v praxi? Pak právě pro Vás je tu zajímavá nabídka!

Mezinárodní společnost s významným postavením na tuzemském i zahraničním trhu, působící v oblasti automotive, hledá do svého týmu vhodné kandidáty/kan­didátky na pozici:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR s AJ – i absolvent

Náplň práce:

  • analýza a návrhy pro zlepšení výrobního procesu
  • návrhy rozmístění pracovišť a zásobování materiálem
  • úzká spolupráce s projektovým manažerem
  • spolupráce na zavádění produktů do sériové výroby

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na organizaci výroby, průmyslové nebo procesní inženýrství – možno i pro absolventa uvedených oborů
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v průmyslovém podniku velkou výhodou
  • schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

  • zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání
  • možnost profesního růstu

Místo výkonu práce na Olomoucku

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.