Volné pracovní místo PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - Slavičínsko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Uherskobrodsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
30000 - 40000 Kč/měs

Pro stabilní společnost s moderním přístupem a spokojenými zaměstnanci hledáme kandidáta na pozici PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR.

Náplň práce:
  • koordinace výrobních směn
  • optimalizace výrobních procesů
  • odhalování výrobních problémů a jejich analýza a následné navržení odstraňování jejich příčin
  • znalost a využití metod vizuálního managementu
  • navrhování technických řešení
  • zastupování vedoucího výroby (organizace výroby, vedení lidí)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství velkou výhodou)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • realizace workshopů
  • velmi dobré analytické dovednosti, logické myšlení
  • znalost Aj – mírně pokročilá
  • znalost metod průmyslového inženýrství (KAIZEN, SMED, 5S,TPM, FMEA)
  • PC dovednosti (hlavně Excel)
  • praxe alespoň 2 roky

Nabízíme

  • roční bonusy (13. plat)
  • nástup možný ihned
  • 25 dní dovolené
  • nadstandardní benefity: dovolená navíc, příspěvek na stravu, možnost návštěvy kurzů AJ
  • firemní akce
  • valorizace mzdy v závislosti na pracovních výsledcích

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.