Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
Project manager
Lokalita:
Chomutov
Může se Vám hodit:
Project manager Chomutov

Volné pracovní místo Průmyslový inženýr

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Chomutovsko
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost v okrese Chomutov hledáme nové kolegy na pozici: Průmyslový inženýr/ Manufacturing Engineer

Náplň práce:
Kontrola a dodržování rozpočtu
Vedení jednotlivých investičních projektů (splnění obchodních i technických cílů)
Vedení technické dokumentace, zkoumání nových nápadů, technologií
Návrh výrobních procesů a normování práce
Zavádění nových produktů a změn
Zajištění dodržování systému kvality TS 16949
Neustálé zlepšování
Kontakt s místními úřady a dodavateli společnosti
Materiálové kalkulace a analýza materiálových nákladů

Požadujeme

VŠ vzdělání (strojírenství, technické zaměření)
Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
Pokročilá (komunikativní) znalost AJ podmínkou
Rozpočtová kontrola
Zkušenost s řízením projektů (dle ISO 9001, TS 16949), znalosti 6Sigma
Orientace na výsledek, vyjednávací schopnosti se zákazníky i dodavateli

Nabízíme

zázemí nadnárodní stabilní společnosti
dovolenou navíc
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní pojištění

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.