Volné pracovní místo  QA engineer se zkušeností s automatizovaným testováním

Lokalita Vsetín a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme SW testera, který má zkušenosti s automatizovaným testováním, identifikace a náprava chyb je jeho denní chléb a chtěl by se na své kariérní cestě zase o trochu posunout. Nabízíme super benefity, přátelský kolektiv a práci na high-tech projektech.

O společnosti
Naše společnost se zabývá vývojem softwaru pro různá odvětví. Převládá tu vývoj elektrotechniky, najdeš tu i bankovní a finanční odvětví, kde se specializujeme na vývoj technologií v komplexních řešeních, anebo také se tu setkáš s vývojem softwaru pro výrobní prostředí a mnoho dalších.
Na našich zaměstnancích nám záleží, proto klademe důraz na odměňování dobře odvedené práce, v podobě férového jednání a udělování adekvátních finančních nebo předmětných odměn a zajímavých benefitů.

Náplň práce:
  • testování aplikací na moderních projektech, kde se dostanete k Hi-tech zařízením
  • analýza potřebných postupů, pro perfektní zajištění kvality námi vyvíjeného SW
  • návrh a vytváření testovacích plánů a scénářů
  • automatizace testů pomocí skriptů a nástrojů pro automatizované testování
  • spolupráce s vývojáři při identifikaci a nápravě chyb
  • vytváření a úprava nástrojů pro sledování a dokumentaci výsledků testování

Požadujeme

  • zkušenost s testováním SW a znalost základních hodnot a principů v oblasti SQA
  • znalost některého ze základních programovacích nebo skriptovacích jazyků (C# .NET, C++, Python, Javascript, PowerShell)
  • zkušenost s používáním s některým z test frameworků (FlaUI, Sikuli, Squish, TestComplete, Robot Framework) a celkový přehled v oblasti automatizování testů

  • Výhodou
  • zkušenost se source control (Git)
  • znalost agilních metodik vývoje SW (Scrum)

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • 2 sickdays
  • stravenkový paušál
  • občasný home-office
  • navýšení mzdy po 3 měsících a také po roce
  • pružná pracovní doba, core time 9:00 - 14:00
  • interní technické workshopy
  • certifikace
  • profitshare - podíl na zisku
  • podpora vzdělání
  • karierní růst (možnost dosáhnout časem na vedoucí pozice)
  • profesní růst (přechod na jiné projekty)
  • notebook
  • přátelské prostředí, dobrý kolektiv
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, mléko, šťávy, sladkosti)
  • pizza obědy
  • Kartička Sodexo
  • fotbálek
  • pravidelný firemní sport (fotbal, florbal)
  • teambuildingy
  • firemní akce - večírky, hory, dětský den, šifrovačka, atd.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku QA engineer se zkušeností s automatizovaným testováním?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sylva Kočková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku QA engineer se zkušeností s automatizovaným testováním

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.