Volné pracovní místo  Quality & Process Improvement Leader

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

řízení procesů kvality, souvisejících standardů a specifikací
spolupráce s odd. nákupu s cílem dodržování požadavků na dodavatelskou kvalitu
zajištění souladu výrobních procesů s národními i nadnárodními standardy
hledání postupů k redukci množství odpadů a zvyšování efektivity
ve spolupráci s kolegy definování procesů kvality
údržba kontrolních procesů a potřebné dokumentace
návrhy na zlepšení a jejich implementace
zlepšování procesů a produktivity ve výrobě

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
už alespoň dva roky na podobné pozici pracoval
zná ISO systémy kvality a má zkušenosti s audity
ovládá práci na PC (word, excel)
dokáže se domluvit anglicky se svým nadřízeným popř. i se zahraničními zákazníky
je pečlivý, spolehlivý, odpovědný a má smysl pro pořádek
výhodou bude, pokud máte Řp.sk B.

CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT?

V rámci společnosti se jedná se o úplně novou pracovní pozici. Vaším úkolem bude hlavně z počátku nastavení efektivních procesů v komunikaci, HR procesech, kvalitě a BOZP a vytvoření směrnic. Pokud máte zkušenosti se štíhlou výrobou, bude to považováno za velkou výhodu.

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti
v případě zájmu možnost práce i na zkrácený úvazek
nástup ihned nebo dle dohody
stravenky a týden dovolené navíc
místo výkonu práce velmi dobře dostupné MHD Brno