Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  QUALITY DIRECTOR (od 50.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Hledáte práci na Plzeňsku na pozici QUALITY DIRECTOR? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste využili svých zkušeností v mezinárodní strojírenské společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodně úspěšná strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

QUALITY DIRECTOR (od 50.000,- Kč)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení kvality v celém podniku
  • vedení oddělení kvality
  • nastavování a optimalizace procesů kvality
  • rozvoj systému kvality dle ISO 9001:2000
  • reporting nadřízeným (i v AJ)

Požadujeme

  • VŠ v oboru strojírenství nebo elektro
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • zkušenosti s řízením kvality min. 3 roky
  • nutná praxe z výrobní strojírenské společnosti
  • organizační a řídící schopnosti
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost

Nabízíme

  • atraktivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • auto, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené
  • roční odměny a bonusy
  • možnost osobního rozvoje

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj (jižní část)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás