Volné pracovní místo  Quality Engineer - junior/senior

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro velmi silnou nadnárodní výrobní společnost hledáme zkušeného kandidáta na pozici<br/>Quality Engineer.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>Řízení kvality ve výrobě</li>
<li> Spoluúčast na údržbě a rozvoji systému managementu kvality dle ISO TS 16949</li>
<li> Provádění interních auditů dle VDA a ISO TS 16949</li>
<li> Hlavní kontakt pro klíčové zákazníky v automobilovém průmyslu, přímý kontakt se zákazníky </li>
<li> Podpora výroby při snižování interní zmetkovitosti a při zlepšování procesů - projekty, akční plány</li>
<li> Řešení zákaznických reklamací </li>
<li> Kontrola dodržování technologických postupů při výrobě z hlediska zabezpečení kvality </li>
<li> Spolupráce při zavádění nových projektů</li>
<li> Zpracování kontrolních a zkušebních plánů pro výrobu</li>
<li> Koordinace a organizace přípravy a průběhu zákaznických auditů/návštěv </li>
<li> Spolupráce na tvorbě P-FMEA.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Technické SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> U SŠ vzdělání požadujeme praxe 2-3 roky, u VŠ vzdělání akceptujeme i minimální praxi nebo šikovné absolventy s profilací do kvality</li>
<li> Velmi dobrá znalost AJ (častá komunikace)</li>
<li> Znalost NJ výhodou </li>
<li>Pokročilé znalosti nástrojů kvality a statistických metod </li>
<li> Znalost základních principů ISO/TS 16494 (případně VDA) </li>
<li> Ochota cestovat</li>
<li> Samostatnost, flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Příjemný kolektiv a pracovní prostředí </li>
<li> Zázemí silné mezinárodní společnosti se silným jménem na trhu</li>
<li> Motivující finanční ohodnocení </li>
<li> Výkonostní bonusy, 13.plat a další příspěvky</li>
<li> Týden dovolené navíc</li>
<li> Podpora jazykového vzdělávání</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".