Volné pracovní místo  Quality Engineer- New Projects- Automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient je silný hráč dodávající elektrotechnické systémy do automobilového průmyslu. Hledáme kandidáty se zájmem o oblast vývoje a zavádění nových produktů do výroby na pozici Inženýr kvality pro nové projekty<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Využívání preventivních nástrojů kvality v procesu od vývoje produktu až po jeho zavedení do sériové výroby</li>
<li> Odpovědnost za proces vzorkování dílů ve vývoji</li>
<li> Využívání nástrojů kvality procesu, produktu apod.. (FMEA. ..)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ / VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> Znalost nástrojů kvality</li>
<li> Orientace v normách kvality pro automobilový průmysl</li>
<li> Znalost nástrojů projektového managementu výhodou</li>
<li> Znalost AJ (výhodou je kombinace s dalším jazykem jako FJ nebo NJ-možnost využití v kontaktu se zákazníkem)</li>
<li> Časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<br/>
<ul>
<li> odborné vzdělávání</li>
<li> přátelské a neformální pracovní prostředí</li>
<li> spolupráce s předními, prestižními automobilkami</li>
<li> závodní stravování na velmi vysoké úrovni</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč</li>
<li> preventivní lékařská péče</li>
<li> 13. a 14. mzda</li>
<li> příplatek na dojíždění ve výši 1000,- Kč</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".