Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  REALITNÍ a FINANČNÍ SPECIALISTA

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–120 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, úspěšnou makléřskou společnost hledáme REALITNÍHO a FINANČNÍHO SPECIALISTU.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • prodej realit a řešení financování nemovitostí
  • zajištění realitních obchodů od A do Z
  • osobní i telefonická komunikace s klienty
  • komunikace s obchodními partnery a úřady
  • realizace prohlídek nemovitostí v ČR i v zahraničí
  • akvizice nových klientů a péče o stávající klienty

POŽADUJEME
  • minimálně SŠ vzdělání – PODMÍNKOU
  • orientaci ve světě realit a financí
  • komunikační a vyjednávací schopnosti pro komunikaci s klienty
  • obchodní myšlení a tah na branku
  • ambice a motivaci být úspěšný/ná
  • organizační schopnosti
  • čistý trestní rejstřík
  • ŘP skupiny B

NABÍZÍME
  • Super PŘÍLEŽITOST!
  • Spolupráci se stabilní makléřskou společností
  • Spolupráci na IČO
  • Motivující příjem
  • Portfolio zajímavých nemovitostí i v zahraničí
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní dovolené a teambuildingy
  • Pasivní příjem z podnikání již ve druhém roce
  • Možnost HO
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu zkušenějších kolegů
  • Zaškolení
  • Moderní kancelář v Jihlavě

V případě zájmu nám zašlete, prosím, Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku REALITNÍ a FINANČNÍ SPECIALISTA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Neuwirth z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku REALITNÍ a FINANČNÍ SPECIALISTA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.