Volné pracovní místo  Realitní poradce v bankovním sektoru České Budějovice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro stabilní a silnou banku hledáme vhodné kandidáty na pozici realitní poradce.
Zcela ojedinělý a unikátní přístup k problematice financování vám umožní se v maximální možné míře seberealizovat a dosáhnout svých cílů navíc za bezkonkurenční finanční ohodnocení. Nabízíme vám výrazně víc než obvyklý standard.

Náplň práce:
-aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí ke zprostředkování prodeje nemovitostí
-prezentace produktů a služeb
-prohlídky nemovitostí s klienty jednání se zájemci o koupi nemovitostí
-příprava podkladů pro klienta
-úzká spolupráce mezi realitními makléři a hypotečními poradci vyhledání vhodných nemovitostí dle požadavků klienta
-zpracování dat v informačním systému firmy
-správa stávajícího portfolia klientů

Očekáváme:
-SŠ vzdělání
-schopnost vyhledávat obchodní příležitosti a vést obchodní jednání
-vynikající komunikační a prodejní dovednosti
-proaktivní a pozitivní přístup dravost a cílevědomost
-samostatnost důslednost odolnost vůči stresu týmového hráče
-časovou flexibilitu
-ochotu vysokého pracovního nasazení
-zájem učit se novým věcem
-zodpovědnost
-uživatelskou znalost práce na PC
-práce na ŽL

Nabízíme:
-zázemí úspěšné společnosti
-50% z provize realizovaných obchodů
-09% z doporučené hypotéky
-možnost profesního růstu
-kompletní zaškolení a následné vzdělávání zdarma
-příjemné pracovní prostředí i kolektiv
-zajímavou nevšední práci
-motivační ohodnocení dle výkonu a neomezenou horní hranici výdělků

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".