Volné pracovní místo  RECEPČNÍ/ ASISTENTKA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost se sídlem v CTParku Brno-Modřice, hledáme vhodné kandidáty.

Pozice je vhodná pro šikovné kandidát-y/ky, s aktivním a zároveň zodpovědným přístupem k řešení úkolů, kterým je blízká komunikace s lidmi. Na dané pozici budete mít zároveň příležitost podílet se na činnostech HR oddělení.

Náplň práce:
  • Vyřizování korespondence a zajišťování souvisejících administrativních činností
  • Zajišťování servisu pro návštěvy, koordinace návštěv
  • Administrativní podpora personálního oddělení - spolupráce při archivaci dokumentů HR, vyřizování běžné administrativní agendy
  • Komunikace s personálními agenturami, zajišťování požadovaného počtu brigádníků, vedení jejich evidence, rozmisťování brigádníků, rozúčtování nákladů
  • Zajišťování dalších administrativních a organizačních činností

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Alespoň částečná komunikativní znalost AJ
  • Schopnost komunikovat s lidmi, příjemné vystupování
  • Aktivní a rozhodný přístup k řešení úkolů, a zároveň spolehlivost, pečlivost
  • Zájem o osobní růst a ochota vzdělávat se
  • Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • Příležitost k odbornému růstu
  • Firemní jazykové kurzy
  • Systém zaměstnaneckých benefitů

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete životopis v Čj a Aj na adresu: použijte odpovědní formulář Uveďte prosím název pozice. Děkujeme.