Volné pracovní místo RECEPČNÍ Plzeň

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • přijímání a registrace návštěv
  • zajištění celkového chodu recepce a s ní spojená administrativní činnost
  • komunikace v rámci celé firmy
  • poštovní korespondence vyřizování telefonických hovorů emailů
  • starost o pokladnu

Požadujeme:

  • podmínkou aktivní znalost anglického jazyka – každodenní telefonická a emailová komunikace
  • komunikativnost spolehlivost pracovitost
  • vlastní iniciativa
  • časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu
  • reprezentativní vzhled
  • zkušenosti na obdobné pozici min. rok

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • možnost firemního vzdělávání
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce
  • dovolená navíc
  • roční bonusy
  • moderní zázemí lukrativní společnosti
  • možnost profesního růstu

V případě zájmu zasílejte své životopisy s aktuální fotografií.