Volné pracovní místo  Recepční/Spa Recepční

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

  • komunikace s klienty - osobní, telefonická, písemná
  • vyřizování rezervací a práce s rezervačním systémem
  • práce s pokladním systémem, uzávěrka
  • administrativa - komunikace s hotely a CK, vystavování faktur
  • doplňkový prodej kosmetiky a suvenýrů
  • úzká spolupráce s managerem lázní

Náplň práce Spa Recepční
  • uvedení klienta na proceduru a zajištění jeho komfortu
  • úklid místnosti po proceduře
  • dodržování provozních procesů a manuálů

Požadujeme

  • příjemné vystupování
  • anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni
  • zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • proaktivní zákaznický přístup
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • obecný zájem a kladný přístup ke spa provozům
  • časovou flexibilitu

Tato pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a provize na měsíční bázi
  • práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí luxusního lázeňského provozu
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty a služby
  • firemní uniforma a péče o ní na náklady společnosti
  • občerstvení na pracovišti - pitný režim, výborná káva a čaj zdarma

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Společnost PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA s.r.o. - ORIGINAL BEER SPA provozující unikátní lázeňský koncept a síť pivních lázní v centru Prahy hledá spolupracovníky na pozici „Recepční/Spa Recepční".

Máte zájem o nabídku Recepční/Spa Recepční?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Hamplová, Dis. z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Recepční/Spa Recepční

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.