Volné pracovní místo  Recepční

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta – významnou mezinárodní tabákovou společnost, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: Recepční

Náplň práce:
  • zabezpečení plynulého chodu recepce
  • koordinace a podpora Back office (pošta, faxy, zprávy, příprava schůzek, rezervace letenek, ubytování, visa, pojištění)
  • distribuce, třídění a rozesílání podnikové pošty
  • přepojování externích a interních hovorů na telef. ústředně
  • uvítání a ohlášení návštěv
  • objednávání kancelářských potřeb, občerstvení
  • příjem a odesílání zásilek kurýrními službami

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s administrativou, psaní na stroji
  • práce na PC(MS Word, MS Excel, PowerPoint)
  • AJ plynulá slovem i písmem
  • komunikativní, flexibilní, spolehlivou, příjemnou osobnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • benefity

Nástup: ihned
Plat: 22.000,- Kč
Lokalita: Praha 3 - Flora

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".