Volné pracovní místo  Recepční

Firma Petr Vachler
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 150–160 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Hledá se RECEPČNÍ pro filmové Studio Pokrok!!!

Náplň práce:
  • péče o klienty (uvedení + příprava občerstvení)
  • evidence příchozích návštěv
  • vyřizování emailů, přepojování hovorů
  • vyřizování pošty, kurýrních služeb
  • objednávání obědů
  • zajištění hladkého chodu recepce a udržování pořádku a čistoty
V případě zájmu zasílejte své CV s aktuální fotografií a krátký motivační dopis.

Požadujeme

Požadujeme:
  • Český jazyk – výborný, Anglický jazyk - základ
  • milý a pozitivní přístup
  • uživatelská znalost práce na PC (word, excel)
Směny:odpolední+víkendy

Odpolední 14:00-22:00/16:00-24:00 hodin
Víkendy a státem uznané svátky 9:00-21:00

Nabízíme

Nabízíme:
  • práci v zajímavém prostředí filmového ateliéru na Žižkově
  • dlouhodobá spolupráce
  • placené přesčasy
  • práce na DPP
  • dress-code není povinný
  • 150Kč-160Kč/hodina
  • + možnost přesčasů
  • + možnost pracovat o víkendech
  • dlouhodobá brigáda
  • práce na DDP nebo živnostenský list

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Máte zájem o nabídku Recepční?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marie Köhlerová z Petr Vachler

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Recepční

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.