Volné pracovní místo  Recepční/Asistentka Ostrava

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • vedení recepce (příjem telefonátů, vyřizování vzkazů, e-mailů, pošty, atp.)
  • výpomoc s agendou agenturního zaměstnávání
  • interní komunikace a administrativní podpora pobočky
  • práce s firemním SW
  • řešení běžných provozních záležitostí kanceláře

Požadujeme

Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na asistentské či recepční pozici PODMÍNKOU
  • výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • komunikační dovednosti, empatický přístup k lidem, příjemné vystupování
  • zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme:
  • mzdové ohodnocení odpovídající inzerované pozici
  • různorodou a zajímavou práci
  • přátelský tým spolupracovníků
  • dovolená navíc
  • práci v dynamické rostoucí společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".