Volné pracovní místo  RECRUITER / HR Konzultant Praha nadstandardní nabídka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Patříte k lidem kteří mají zkušenosti v personální agentuře a nebojí se výzvy v podobě aktivního přístupu k práci? Máte zájem dosahovat zajímavých finančních možností na základě odvedené práce a být součástí mladého dynamického týmu v zavedené společnosti na trhu?

Do rozšiřujícího se týmu hledáme vhodného spolupracovníka na pozici RECRUITER / HR Konzultant pro centrálu Praha Hradčany.

Náplň práce:
  • oslovení nových klientů a komunikace se stávajícími klienty
  • správa klientů a pracovních pozic dojednaných ze strany Manažera
  • zadávání a správa pracovních pozic
  • vyhledání a oslovení vhodných uchazečů o zaměstnání
  • pohovory s uchazeči jednání o uchazečích s klienty
  • týdenní report nadřízenému Manažerovi účast na týdenní poradě

Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání
  • PODMÍNKOU!!! - praxe v personální agentuře na pozici RECRUITER / HR konzultant
  • obchodní a vyjednávací schopnosti schopnost aktivní komunikace s klienty
  • samostatnost spolehlivost flexibilita schopnost vlastní motivace
  • odolnost vůči stresu disciplínu v rámci plnění úkolů a dodržování pracovních postupů
  • znalost AJ NJ nebo jiného jazyka výhodou (ne podmínkou)
  • příjemné vystupování a kultivovaný vzhled
  • uživatelská úroveň práce s PC (MS Office - WORD EXCEL)
  • řidičský průkaz sk B - výhodou
  • bydliště: Praha + blízké okolí

Nabízíme:
  • úvodní školení podpora a pomoc ze strany vedení společnosti (obchodní jednání dojednání smluvních podmínek atd.)
  • možnosti kariérního růstu (možnost postupu na seniorskou pozici pozici team leader)
  • nadstandardní platové možnosti (dle schopností a typu spolupráce HPP (fix + variabilní osobní ohodnocení) / ŽL (provizní spolupráce s možností pevné složky osobního ohodnocení dle stanovené náplně práce))
  • samostatnou pozici odpovědnou vedoucímu Manažerovi
  • telefon notebook kancelářské potřeby rozsáhlou interní databázi uchazečů a další potřeby nutné k výkonu práce
  • teambuildingové akce vánoční večírky
  • práce na HPP nebo na ŽL (dle domluvy)
  • nástup ihned nebo dle domluvy (na schopné lidi jsme si ochotni počkat)
  • pracoviště: Praha - Hradčanská

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte zájem o osobní pohovor a dozvědět se více informací o nabídce? Zašlete nám Váš životopis.